У 17 селах Тячівщини другий тиждень не вивозять сміття

Життя  17 червня 2019 року, 15:29 875 ВІДЕО

Переповнені сміттям контейнери стоять на узбіччях. І так біля кожної хати. Вже минає другий тиждень, як у 17 населених пунктах Тячівщини не вивозять відходи.

Обслуговуюча фірма попередила абонентів про тимчасові незручності. Самі ж пояснюють ситуацію – не мають куди дівати відходи.

Представники компанії розповідають: вже минає 8-й рік, як вони намагаються облаштувати власний полігон. Неодноразово писали звернення у всі інстанції з проханням виділити землю, однак безрезультатно. Однак якщо досі вивозили відходи на сміттєзвалище в Солотвино, то нещодавно його закрили.

Читайте також:  Відомо, коли мешканцям Мукачівщини піднімуть ціни за вивіз сміття

Ситуацію намагалися вирішити в Тячівській РДА. Тут голів тутешніх сіл зібрали на нараду. Голова районної адміністрації Василь Дем’янчук запевняє, є в місцевості 7 земельних ділянок, з відповідними умовами для облаштування звалища.

Представники компанії кажуть, що готові облаштувати сміттєзвалище сучасних стандартів, обіцяють поповнювати бюджет села, а ще робочі місця для жителів. Однак голови сіл на умови не погоджуються. Кажуть, громада проти. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0