Рятувальники навідалися у дитячий табір відпочинку

Життя  18 червня 2019 року, 16:57 903 ФОТО

Для ознайомлення та навчання дітей основам безпечної життєдіяльності 18 червня на території присадиби  «Теремок», що в селі Осій Іршавського району, фахівці ДСНС організували пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дітей, що оздоровлюються в таборі відпочинку «Стежина добра».

Основний акцент рятувальники зробили на проведенні роз’яснювальної роботи щодо попередження нещасних випадків при виявленні підозрілих невідомих речовин, вибухонебезпечних предметів, а також під час відпочинку на водоймах та природі.

Читайте також:  Дитячі табори України. Куди відправити дитину на відпочинок

Тут учні 3-9 класів мали змогу ознайомитися і з технікою та обладнанням, яке використовують бійці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава в різних екстремальних умовах. А на завершення усі бажаючі змогли відчути себе в ролі рятувальника: приміряти пожежну каску та погасити умовну пожежу.

Аналогічний захід на території місцевої школи №2 провели й рятувальники Чопського підрозділу. Бійці ДСНС молодому поколінню не лише наголосили про необхідність постійно дотримуватись правил безпеки, а й ознайомили їх з діяльністю оперативно-рятувальної служби.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0