В Ужгороді вдруге обікрали одну й ту ж школу

Життя  20 червня 2019 року, 12:13 1486 ВІДЕО

Сторож охороняє будівлю з 16-ї до восьмої ранку. Але нічого не чув. Бо чергує в іншому корпусі. Тепер заклад планує закупити камери відеоспостереження.

Через брак грошей більшість ужгородських шкіл не мають змоги забезпечити цілодобову охорону і встановити сигналізацію. Директор 5-ї школи Петро Кіндюх каже: потрібно повернутися до практики, коли місто забезпечувало всі заклади нічною охороною.

Нині ж, скаржиться, більшість – без захисту від грабіжників та вандалів.

Читайте також:  У мікрорайоні Росвигово в Мукачеві обікрали школу

У міському управлінні освіти підтверджують: нині лише 8 із 27-ми ужгородських шкіл мають відеонагляд.

Два роки тому в рамках програми «безпека закладів освіти» під охороною були всі школи. Кілька професійних охоронців, залежно від території та кількості корпусів стежили за безпекою. Зараз все лягає на одного штатного працівника із мінімальною заробітною платою – сторожа.

За статистикою найбільше пограбувань відбувається саме влітку. Послуги професійних охоронців, наприклад з ДСО, – вночі тарифікуються погодинно. Середня вартість – 300 гривень. Щоб встановити сигналізацію потрібно ще 5000 тисяч. У Львові, наприклад, діють три окремі програми для захисту шкільних будівель і майна. В Ужгороді наразі все лягає на плечі директорів, а іноді і самих батьків.

Більше розкажуть журналісти телеканалу "Сіріус".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0