Олена Алб із Глибокого Потоку відзначила 102-й ювілей

Життя  20 червня 2019 року, 13:55 612 ФОТО

18 червня 102 роки виповнилося довгожительці з села Глибокий Потік на Тячівщині Олені Тодорівні Алб. З поважним днем народженням маму, бабусю і прабабусю прийшла привітати численна родина. А сім’я у іменинниці чималенька: четверо синів, двоє доньок, 12 онуків та правнуки. Зараз жінка мешкає з сім’єю сина Юрія.

«Наша мама дуже працьовитою була, 35 років пропрацювала у колгоспі, і нас з дитинства до праці привчала», – каже він. Життя у Олени Тодорівни було нелегким. На її долю випало чимало випробувань – і в молодості, і у зрілі роки.

Олена Алб з великою родиною

Все життя жінка прожила у Глибокому Потоці, по вулиці Великий Боуц. У 23 роки Олена вийшла заміж, один за одним з’являлися на світ діти. Невдовзі чоловіка забрали на війну, тож ростити малечу доводилось самотужки. Непросто було і у скрутні повоєнні роки, а надто – після смерті коханого чоловіка. Ось уже сорок років, як Олена Тодорівна овдовіла.

Довгожителька із Закарпаття Олена Алб

На допомогу жінці приходили сусіди, односельчани, але й сама багатодітна мати трудилася не покладаючи рук, щоб вивести дітей у люди. І за це вони їй дуже вдячні.

Читайте також:  Життя у п’ятьох різних країнах та служба в арміях трьох держав не покидаючи Закарпаття: унікальна історія довгожителя

Рідні тішаться: у такому поважному віці бабуся Олена самостійно ходить, переймається господарством: цікавиться, чи вчасно нагодували і подоїли корову, чи лад на городі. Родичі не пам’ятають, щоб вона коли-небудь хворіла. «Що таке ліки, наша мама не знає», – щиро дивуються діти.

Довгожителька Олена Алб із рідними

Онуки поважають, люблять Олену Тодорівну, пишаються нею і тепло згадують, як піклувалась про них у дитинстві, радувала смакотою. А причину бабусиного довголіття вбачають у її надзвичайно спокійній, лагідній вдачі та працьовитості. Сама ж іменинниця ділиться власним секретом довголіття: «Треба робити в житті добро, і воно неодмінно повернеться».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0