Школярі Мукачева стажуватимуться в міськраді протягом літа

Життя  21 червня 2019 року, 11:41 887 ФОТОФАКТ

Таке бажання виявили представники учнівської ради старшокласників та лідери учнівського самоврядування під час зустрічі з міським головою Андрієм Балогою. Оплачуватимуть роботу молоді в стінах мерії коштом бюджету.

Для цього  прийнято програму організації громадських оплачуваних робіт для молоді у вільний від навчання час на 2018-2020 роки. Програма стажування учнів в міськраді діє вже четвертий рік. Опісля стажування учні отримають сертифікати.

Читайте також:  Посиденьки з подругами закінчилися для школярки реанімацією

Наразі в  стінах міської ради вже стажуються 12 учнів шкіл міста. Всі вони працюють над наповненням бази даних системи «розумне місто» ArcGIS, яке впроваджує Мукачево. Школярі міста наповнюватимуть дані системи ArcGIS . Це платформа для побудови і використання геоінформаційних систем і використовується у практичній сфері державного управління, бізнесу, науки, освіти та ЗМІ. П

латформа ArcGIS дозволяє публікувати у інформацію для доступу і використання будь-якими користувачами. Система доступна в будь-якій точці, де можливе використання веб-браузерів, мобільних пристроїв у вигляді смартфонів, а також настільних комп’ютерів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0