Вступна кампанія: що потрібно абітурієнтам для вступу у виш?

Життя  2 липня 2019 року, 14:04 1674 ВІДЕО

Вчора, 1 липня, в Україні офіційно стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Вже кілька років поспіль цей процес проходить повністю в електронному форматі. Жодних черг для подачі документів, жодної штовханини в коридорах, все що треба – створити власний електронний кабінет.

Для цього діє єдиний для всіх вишів сайт: ez.osvitavsim.org.ua. Саме тут кожен вступник і має зареєструватися.

Читайте також:  Лише четверо абітурієнтів на Закарпатті склали тест ЗНО на 200 балів

Щодо середнього балу – його варто вираховувати і вводити дуже обачно. Адже неправдиві дані можуть ускладнити процес вступу. На вказаному сайті діє спеціальний калькулятор, куди треба ввести всі результати ЗНО. Опісля абітурієнт отримує лист-підтвердження зі спецпосиланням. Перехід за цим посиланням і є активація власного електронного кабінету.

Створення електронного кабінету – обов’язкове для подачі документів до будь-якого вищого навчального закладу України. Якщо вступник не може створити його самотужки, то він може звернутися до консультаційного центру, що з 1 липня почав діяти в УжНУ.

А вже з 10 липня абітурієнти можуть подавати заяви на обрані спеціальності. Цього року абітурієнт може подати до 7 заяв на 4 спеціальності. Більше – у сюжеті.

Нагадаємо, відомо, на яких спеціальностях зменшать державні місця для абітурієнтів.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0