Багатодітна мати веде асоціальний спосіб життя: 6 дітей певний час жили просто неба

Життя  3 липня 2019 року, 16:58 9287 ФОТОФАКТ

Працівники служби у справах дітей Ужгородської міської ради й Ужгородського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді після отриманого повідомлення та інформації у соціальних мережах про багатодітну матір із дітьми, які перебувають на вокзалі в Ужгороді, сьогодні виїхали на місце.

Біля вокзалу виявили сім’ю, яка живе просто неба

З’ясували, що родина із Рахова, там же і зареєстрована. Жінка виховує шістьох дітей, сьомим вагітна, має статус матері-одиначки, батько своє батьківство не визнав. Родина отримує всі належні соціальні виплати: і як багатодітна родина, і по догляду за дітьми до трьох років тощо, однак водночас веде асоціальний спосіб життя.

Читайте також:  В Ужгороді на кладовищі виявили двох хлопчиків. Діти не говорять, а видають тільки дивні звуки

Матері запропонували розміщення у кризовому центрі разом із дітьми, вона відмовилася. Тому трьох старших дітей сьогодні влаштовано за клопотанням служби у справах дітей до обласного притулку у Батьові, там вони можуть бути тимчасово, не більше 90 днів.

Як зазначили у прес-службі Ужгородської міськради, трьох молодших дітей залишили з матір’ю, щоб не завдавати їм стресу, придбали квитки на потяг і вони поїхали у Рахів, де їх готова прийняти тітка. Разом із тим, поінформували соціальні служби Рахова. Матір із дітьми там зустрінуть і візьмуть під нагляд.

Нагадаємо, для трьох маленьких мукачівців знайшли родини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0