Європейські гроші, виділені для облаштування прикордонних переходів, вкрали, — Нефьодов про митне господарство

Життя  7 липня 2019 року, 15:08 3066

Гроші, які Європейський союз виділив Україні на облаштування прикордонного переходу на Закарпатті, розікрали і втратили. Про це 6 липня написав у Facebook, перебуваючи в Ужгороді, призначений головою Державної митної служби України Максим Нефьодов.

"Сьогодні вперше вживу побачив своє майбутнє митне господарство. Володимир Зеленський проводив нараду по протидії контрабанді в Ужгороді. Ну що вам сказати? На першій фотці — недобудований пункт переходу. Європейці дали кошти, гроші наполовину вкрали, наполовину загубили.На другій — закуплений минулого року і досі незапущений сканер.На третій — отак виглядає виїзд зі сканера.

Читайте також:  Володимир Зеленський прогулявся центром Ужгорода

Власне, в‘їзд теж такий же. Митниця завбачливо розташувала сканер не на дорозі, аби раптом туди ніхто не заїхав. Треба зривати холм і будувати дорогу. Кажуть, цей пункт пропуску далеко не найгірший. Президент запропонував головам Львівської, Волинської, Чернівецької та Закарпатської митниць писати заяви "за власним бажанням". Чіткої відповіді на пропозицію я не почув. Щось мені підказує, що, незважаючи на низькі зарплати, на які всі скаржаться, це все справжні патріоти митниці і будуть триматись до останнього! Навіть не знаю, який висновок з цього зробити", — пише Нефьодов.

Нагадаємо, що вчора на нараді у пункті пропуску "Ужгород" Дейнеко заявив, що постійні зміни керівників допоможуть протидіяти контрабанді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0