В Австрії зупинилося серце молодого закарпатця. Рідні благають про допомогу

Життя  12 липня 2019 року, 11:21 24867

В австрійському Відні зупинилося серце закарпатського музиканта – 32-річного Володимира Каналоша із села Верхня Визниця Мукачівського району. Молодий чоловік лікувався там  від туберкульозу. Але, на жаль, дива не сталося, і серце закарпатця ще 26 червня назавжди зупинилося. Щоб привезти його тіло до України, потрібно понад 3 тис. євро, а це майже 90 тис. грн.

Три роки поспіль він лікувався від туберкульозу в Україні, але стан чоловіка стрімко погіршувався, лікування не допомагало. Тому сім’я вирішила відправити Володю на лікування до Австрії. Лікування Володимир спочатку проходив у лікарні в Нижній Австрії, пізніше його перевели до Віденської лікарні «Otto Wagner Spital», але австрійські лікарі вже були не взмозі допомогти Володі і вилікувати його.

Володимир Каналош помер в Австрії

В Україні у нього залишилася маленька 5-ти річна донечка та молода дружина Анна, з якою вони проживали в цивільному шлюбі. Володимир – кругла сирота. У нього не було ні батька, ні матері, ні дідуся з бабусею. Вдома у чоловіка залишилися лише дві рідні тітки та брати з сестрами. Рідні не можуть оплатити всі витрати, щоб перевести тіло Володимира з Австрії додому і поховати.

Читайте також:  У сім’ї закарпатської заробітчанки сталася страшна біда. Жінка благає про допомогу

Двоюрідний брат Володимира Іван Каналош та його рідні просять фінансової підтримки для сім’ї Каналош, щоб організувати перевезення тіла в Україну та провести гідні похорони вдома у рідному селі.

«Віденське похоронне б’юро «Bestattung Hanser» погодилося займатися перевезенням тіла. Рідним Володі звучили рахунок за послуги у розмірі 3099,11 євро, а саме за організацію та оформлення документів, труну та перевозку тіла в Україну, – розповіла мукачівка Тетяна Шипот. – На витрати, які стосуються похорону, збирається окрема сума у розмірі 15 000 тисяч гривень».

Читайте також:  Відома закарпатка потрапила в аварію у сусідній Словаччині

 

Похоронне б’юро звернулося із офіційним запитом за допомогою по оплаті витрат до Карітасу та червоного хреста у Австрії , але поки що ні одна організація не відгукнулася. «Якщо хоча б одна із цих організацій візьме на себе оплату по витратам, тоді ми повідомимо вас про це і припинемо збір коштів. Але продовжимо збір коштів на похорони на Україні, тобто 15 000 грн, – повідомила Тетяна Шипот. – Просимо долучитися до фінансової допомоги всіх не байдужих, щоб наш земляк повернувся додому і щоб його маленька донечка мала змогу шанувати пам`ять свого батька».

Допомогти перевезти тіло Володимира Каналоша можна, переказавши кошти на карту його двоюрідного брата ПриватБанк 5168757376894020. Отримувач – Каналош Володимир Іванович.

Нагадаємо, у Чехії зник безвісти заробітчанин із Закарпаття.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0