Зникла ціла епоха: на місці книжкової крамниці "Друг читача" відкрили магазин із ґаджетами

Життя  15 липня 2019 року, 16:40 12988 ФОТО

Майже кожен мукачівець хоч раз у житті заходив у книжковий магазин "Друг читача", що на площі Кирила і Мефодія. Хтось вибирав книги для себе, хтось – купував для дітей чи онуків, а хось, знаючи, що книга – найкращий подарунок, поспішав у крамницю, аби придбати примірник видання для друга.

У центрі Мукачева закрили книжковий магазин Друг читача

Цей магазин був також однією із візитівок міста над Латорицею. Туристи, які приїжджали у Мукачево, часто заходили у крамницю, аби придбати книгу чи сувенірну продукцію із автентикою міста. Довгі роки книжкова крамниця була однією з родзинок.

Читайте також:  Мукачівця Мирослава Дочинця нагороджено премією Президента "Українська книжка року"

Але кілька тижнів тому із книжкових полиць зникли видання, а в самому приміщенні магазину розпочався ремонт. Цими днями його закінчили. Але книги на полицях так і не з’явилися. Натомість зараз там – ґаджети.

На місці книжкової крамниці Друг читача відкрили магазин ґаджетів Ябко

Замість книжкової крамниці у центрі міста відкрили магазин "Ябко", в якому можна придбати iPhone. Які часи – такі й потреби. Вочевидь, попит на модні ґаджети у місті над Латорицею перевищує попит на книги. Однак зазначимо, що разом із закриттям магазину "Друг читача" зникла ціла епоха.

Нагадаємо, відомий український музикант презентував в Ужгороді свою книгу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0