Митники вилучили в українця, який їхав із Чехії, понад 100 літрів пива

Життя  17 липня 2019 року, 15:53 1090 ФОТО

Сьогодні в зону митного контролю митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС заїхав мікроавтобус «Mercedes Sprinter», під керуванням українця. Чоловік їхав із Чехії в Україну.  Формою проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор».

Під час митного контролю працівники митниці виявили 107 літрів пива світлого торгівельної марки «Gambrinus» у бляшаних банках місткістю 0,5 літрів кожна. Пиво знаходилось у багажному відсіку автомобіля.

У мікроавтобусі везли з Чехії в Україну 107 літрів пива Gambrinus

Виявлені товари відносяться до першої – двадцять четвертої групи УКТ ЗЕД. Українське митне законодавство забороняє ввозити громадянам для вільного обігу товари, що класифікуються в цих групах в будь-яких обсягах. Громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити алкогольні напої на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування на одну особу 5 літрів пива.

Читайте також:  Закарпатські митники вилучили в українця майже 50 літрів пива

Таким чином, чоловік не заявив за встановленою формою в митній декларації точні відомості про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та обмежені для переміщення через митний кордон України. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.  

У ДФС у Закарпатській області заявили, що наразі складено протокол про порушення митних правил, 5 літрів пива пропущено через митний кордон України, 102 літри вилучено до остаточного рішення суду.

Нагадаємо, Закарпаття входить у п’ятірку областей із найдорожчим алкоголем.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0