В Ужгороді 215 ув’язнених в СІЗО отримали лише по одному бюлетеню для голосування

Життя  21 липня 2019 року, 17:39 1159

В день парламентських виборів в Ужгородському СІЗО 215 виборців не змогли проголосувати за кандидата-мажоритарника. Так, на спеціальній виборчій дільниці №000001 в Ужгороді, утвореій на тимчасовій основі в "Закарпатській установі виконання покарань №9", з 295 виборців приблизно 215 не отримали бюлетень для голосування в одномандатному виборчому окрузі №68 (центр – Ужгород).

Як пояснила голова ДВК Світлана Куртаніч, в списку є 287 виборців, що знаходяться зараз в СІЗО. З них тільки 72 отримали по два бюлетені, оскільки їх місце проживання – в межах округу. Таке роз’яснення, за словами керівниці ДВК, їм надали в окружній виборчій комісії №.68. Решта людей в СІЗО проголосували тільки за партійні списки.

Читайте також:  Агітація, автобуси біля дільниць, фотографування: поліція про сьогоднішні порушення на виборах

За словами начальника відділу Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради Григорія Жиркова, для людей, які голосують на спеціальній виборчій дільниці в СІЗО, в списку виборців не робиться відмітка про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. На жаль, Центральна виборча комісія не надала офіційного роз’яснення щодо особливостей питання голосування на спеціальних виборчих дільницях.

Нагадаємо, що на Берегівщині дехто з виборців не володіє українською мовою.

Джерело: Сьогодні
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0