У Мукачеві в районі ромського поселення облаштують водопровідні мережі

Життя  26 липня 2019 року, 11:14 657 ФОТО

Розпочато роботи з капітального ремонту водопровідних мереж із влаштуванням водорозбірних колонок в районі ромського поселення. Проектною організацією виготовлено робочий проект на капітальний ремонт водопровідних мереж з влаштуванням водорозбірних колонок та отримано позитивний експертний звіт.

Як повідомили у Мукачівській міськраді, загальна кошторисна вартість – 1 млн 289 тис.грн. Згідно укладеного договору з підрядною організацією вартість робіт становить  1млн. 24 тис.грн.

Читайте також:  «Мукачівводоканал» працюватиме за новою адресою

Робочим проектом передбачається заміна стальних водопровідних мереж на поліетиленові труби на вулицях: Канальній, Менделєєва, Лісній, Поштовій, Проектній, Трудовій. Також влаштують водозабірні колонки на всіх вулицях та закільцювання нових водопровідних мереж з водопровідною мережею по вул.І.Франка.

Передбачається влаштування запірної арматури та пожежних гідрантів і встановлення лічильників на нових мережах водопроводу. По всій довжині водопровідних мереж району передбачається влаштування 28 водопровідних колодязів, із них пожежними гідрантами – 10 штук та 11 водорозбірних колонок.

Нагадаємо, що підприємство доньки директора водоканалу будуватиме водопровід на чотирьох вулицях Мукачева.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0