П’ять кроків до вибору ідеальних міжкімнатних дверей

Життя  2 серпня 2019 року, 17:31 2424

Здавалося б, ми знаємо про дверіі все. Коробка, полотно, петлі, ручка, що тут може бути складного… Але зіткнувшись під час ремонту з необхідністю вибрати двері, покупець з подивом стикається з великою кількістю розмірів, матеріалів, варіантів зовнішнього вигляду... Виявляється, що найпростіші двері, через які ми проходимо десятки разів щодня, зовсім не так прості. Тому перед тим як піти в магазин виконайте ряд простих дій.

Вибираємо двері правильно

Крок перший. Задумайтесь про покупку двері на початку ремонту. Двері — вагома деталь інтер’єру, засіб вираження стилю вашого життя і розуміння навколишнього простору. Міжкімнатні двері здатні підкреслити або повністю змінити задумане стильове рішення приміщення. Тому задумайтеся про покупку двері на початку, а не в кінці ремонту. 

Крок другий. Визначтеся з конструкцією міжкімнатних дверей — «глуха» або «під скло». Міжкімнатні двері зі склінням зазвичай вважають за краще використовувати для кухні (кухонне приміщення не потребує особливої ​​звукоізоляції та ще зазвичай вибір таких дверей буває продиктований бажанням не затемнювати коридор, через скляні вставки може проникати додаткове освітлення), а так само для дверних прорізів вітальні. Глухі міжкімнатні двері зазвичай ставлять в санвузлах, спальнях, дитячих. 

Крок третій. Які у вас будуть лиштви. Визначтеся з кількістю комплектів наличників, які Вам необхідні. Вирішіть з якого боку будуть встановлені наличники, з якою в них нема потреби. 

Крок четвертий. Ваш замок. Визначтеся з типом замка, який необхідний, через те, що міжкімнатні двері у Тернополі зазвичай постачаються в комплектації з замковим механізмом (засувка, фіксатор, ключ) 

Крок п’ятий. Подумайте, як двері змінять інтер’єр вашої квартири. У зручності житлового приміщення чималу роль відіграють розташування, конструкція, спосіб відмикання і замикання і, звичайно, зовнішній вигляд дверей. 

Основний постулат стильного інтер’єру: двері у всій квартирі, в тому числі та у ванній кімнаті та туалеті, повинні бути однаковими. З точки зору дизайну інтер’єру, необхідно, щоб зовнішній вигляд дверної конструкції не вступав у суперечку з іншими деталями житлового простору. 

При цьому мається на увазі, що гладка поверхня полотнища і чітка форма невеликої суворої лиштви будуть вступати в діалог з такими елементами інтер’єру, як гладка світла стеля, однотонна обробка стін без використання активного візерунка і ліплення, великі площини скла, строгі прості форми секційних та монтажних меблів, легкі конструкції стільців і крісел.

*Розміщено на правах реклами

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0