«Держава в смартфоні» – ініціатива Зеленського щодо надання держпослуг

Життя  3 серпня 2019 року, 21:06 1319 ВІДЕО

«Держава в смартфоні» – під такою назвою реалізують програму надання електронних державних послуг в Україні до 2024 року. Маючи смартфон чи комп’ютер, не виходячи з дому, за наявності інтеренету можна буде зареєструвати заявку і отримати документ у електронній формі. Це зекономить час та мінімізує корупційну складову. Понад півсотні адміністративних послуг держустанови вже надаються в е-форматі, до кінця цього року їх побільшає. Принаймні, так анонсує президент.

Володимир Зеленський 29 липня 2019 року підписав указ Указ №558 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», який дасть поштовх до реалізації програми «Держава в смартфоні». У рамках програми «Держава в смартфоні» до кінця 2019 року реалізують проект «єМалятко». Реєстрація дитини, її місця проживання, громадянства, допомоги при народженні, реєстрація в системі охорони здоров’я, в державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, в демографічному реєстрі тощо – 10 послуг замінять однією, замість 37 документів буде один.

Читайте також:  1 травня в Україні стартує послуга перенесення номера

Наступний крок – ID–14 – це одночасна реєстрація фізичної особи як платника податків під час першого оформлення паспорта громадянина України. У міграційній службі краю програму «держава в смартфоні» не коментують. Кажуть, поки що ніяких роз’яснень з цього приводу не отримали. Детальніше про проект – у підсумковій програмі «7 днів». Детальніше дивіться у сюжеті М-студіо:

Нагадаємо, що кількість отримувачів субсидій в Україні може суттєво зрости.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0