Муніципали розповіли про порушення, які зафіксували минулого тижня

Життя  5 серпня 2019 року, 16:14 582 ФОТО

За тиждень у місті над Латорицею складено 29 постанов, 11 адміністративних протоколів та 10 приписів. Постанови складались на водіїв, які не дотримувались ПДР та залишали свої транспортні засоби в зоні дії знаку 3.34 та 3.35. Про це повідомили в Управлінні муніципальної інспекції.

Також інспектори з паркування виписували повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності без присутності власників транспортних засобів та в подальшому виносили постанови.

Читайте також:  Фотографують порушення, заповнюють бланк, залишають під "двірниками": як у Мукачеві штрафують водіїв без їх присутності

Адміністративні протоколи складались інспекторами за наїзди транспортних засобів на тротуари, розміщення товару та тари на тротуарі для здійснення торгівлі, а також за складування будівельних відходів на тротуарі, зеленій зоні та прибудинковій території.

Приписи складались на відповідальні підприємства за неналежне утримання закріплених територій, територій контейнерного майданчику для збору ТПВ та за розміщення засобів зовнішньої реклами на фасадах будівель.

Нагадаємо, у Мукачеві "муніципали" оштрафували свого ж колегу за порушення правил паркування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0