У Зняцьові відчувають підтримку СТОВ «Агро-Лучки»

Життя  9 серпня 2019 року, 14:11 Валентина Смаль 1550

Улітку Зняцьово живе своїм розміреним життям. Це одне із сіл на Мукачівщині, де працює СТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу. Окрім того, що підприємство господарює на землі, збираючи високі врожаї, провадить активну соціальну діяльність, спрямовану на підтримку освітніх, медичних, культурних закладів, на вирішення нагальних потреб громади. 

Сільський голова Діана Сирохман задоволена стосунками, які склалися із керівництвом агропідприємства, бо ж відгукуються на звернення, намагаються підтримувати добрі починання. Діана Василівна похвалилася останніми здобутками. Так, у минулому році в селі створили футбольну команду «Зняцьово» (до того футболу в селі не було 11 років). У складі команди грають і юнаки, і дорослі.

Читайте також:  Закарпаття має хороший агропромисловий потенціал

Дуже цінною підтримкою від СТОВ «Агро-Лучки» стало придбання м’ячів, форми як для юніорів, так і для старших футболістів. Хлопці на чолі з тренером Володимиром Сінчаком вдячні керівництву товариства за надану допомогу. З такою підтримкою націлені грати самовіддано та перемагати.

Як і в будь-якому іншому селі, у Зняцьові школа є гордістю й окрасою, своєрідним центром просвіти. Ниньки тут активно готуються до початку нового навчального року: ремонтують, шпаклюють, фарбують… Працює в гурті з усіма заступник директора з господарської частини Юрій Сирохман. Чоловік розповідає, що роботи виконують власними силами. За кошти СТОВ «Агро-Лучки» придбали будівельні матеріали, облаштували всередині приміщення нову вбиральню. Це насправді важливий елемент у створенні максимально зручних умов для учнів.

Зняцівська школа 

Приємно бачити, що одне з найстаріших сіл регіону живе й розвивається. Тож нехай повсякчас відчутною й помітною буде підтримка надійних партнерів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0