"Я ще молодий, щоб вмирати", – 17-річний хлопець дізнався про страшний діагноз

Життя  13 серпня 2019 року, 14:02 16422 ВІДЕО

У 17 років він залишився сиротою: протягом 8-ми місяців Сергійко втратив батька, маму, бабусю, дідуся і дізнався про страшний діагноз – рак. Починалося все з болю у спині та по всьому тілу. Іноді доводилось спати сидячи, бо інакше не міг. А коли почали відмовляти ноги – пройшов МРТ і почув, що між хребцями чотирьохсантиметрова пухлина спинного мозку.

Коли видалили пухлину вперше, аналіз показав, що вона доброякісна, та за півроку вона повернулася. Після другої операції лікарі виявили, що утворення стало злоякісним. Зараз єдині рідні люди на землі – тітка та дядько, які з усіх сил намагаються допомогти. За власний кошт, та гроші, якими допомогли небайдужі – хлопцю провели опромінення у Кропивницьку.

Читайте також:  Історія молодої жінки розчулила закарпатців

Жінка працює вчителькою, чоловік намагається заробити на лікування хлопця за кордоном, та розуміють, їх зусиль замало, бо лише опромінення вартувало 140 тисяч гривень. Лікар-нейрохірург Юрій Чомоляк, який проводив обидві операції каже: зараз новоутворена пухлина, не в середині хребців, а на зовні, тому видалити її можна.

Точна вартість лікування поки не відома, та за попередніми підрахунками, потрібно мати щонайменше 8 тисяч доларів. Єдині рідні люди, які взяли Сергія під опіку, таких грошей не мають, та переконані, це не дорога вартість життя юнака, тому боротимуться за нього до останнього. Сам хлопець теж здаватись не збирається.

Сергій Попадич потребує допомоги небайдужих

За два тижні Сергію Попадичу виповниться 18. Щоб бути щасливим, хлопцю потрібно небагато, просто бути здоровим. Докладніше – у сюжеті "Сіріусу".

Нагадаємо, у маленького хлопчика із Закарпаття знайшли страшну недугу. Рідні благають про допомогу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0