У мікрорайоні Росвигово, що в Мукачеві, збудують новий сквер

Життя  15 серпня 2019 року, 11:14 947 ВІДЕО

«Затишний» сквер планують побудувати на вулиці Митрополита Володимира в Росвигові. Згідно з проектом, там, де були зарості і ввечері краще було взагалі не ходити, обіцяють організувати відпочинкову зону. 

Саме «Затишний» називатиметься новий сквер на розі вулиць Росвигівська, 30 та Митрополита Володимира, 38. Як повідомляє Мукачівська міська рада, цей проект буде реалізовано згідно з конкурсом Бюджету громадських ініціатив. Саме зараз тут підрядна організація завозить будівельні матеріали та проводить їх складування для подальшого монтажу.

Читайте також:  У Мукачеві розпочинається будівництво нового скверу

Таку ініціативу підримують і місцеві, бо цим відрізком вулиці раніше страшно було і ходити. Взагалі мукачівці за озеленення та приведення до ладу мукачівських вулиць та нових скверів. Та за умови, якщо роботи, які починають, доводять до кінця.

От, до прикладу, сквер на вулиці Духновича мали завершити 30 червня. Тоді під час ремонтних робіт виникли додаткові незаплановані витрати – і роботи призупинили. Літо завершуються, а добудовувати сквер поки ніхто не збирається. Більше – розкажуть журналісти М-студіо.

Нагадаємо, у Мукачеві будують нову вулицю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0