Відпочинок для дітей працівників СТОВ «Агро-Лучки» та ТОВ «Берегівське ХПП» став незабутнім

Життя  15 серпня 2019 року, 12:50 Валентина Смаль 2081 ФОТОФАКТ

Літо добігає кінця, проте щодня ділиться з нами своїми щедротами: сонцем, різнобарв’ям квітів, ягідно-трав’яними ароматами, теплими зливами й звабливими відблисками водойм… Це – найкраща пора для всіх дітей, бо ж канікули! Звісно, що батьки старалися забезпечити своїм чадам гідний відпочинок: щоб і цікаво було, і з користю для здоров’я, і щоб по кишені. 

У цьому питанні пощастило діткам, батьки яких працюють у СТОВ «Агро-Лучки» та ТОВ «Берегівське ХПП» Українського аграрного холдингу. Щороку холдинг виділяє понад мільйон гривень на путівки в кращі дитячі табори. Так, цього літа гостинно приймав «Ух-Ти! Camp» у селищі Славське на Львівщині. Відпочивальники мали нагоду сповна насолодитися видовищними краєвидами Карпатських гір під час екскурсій та походів.

Дозвілля дітей було організовано до дрібниць, так, щоб кожен міг займатися улюбленою справою, розкрити свій творчий потенціал, удосконалювати корисні вміння й навички. Хтось займався бісероплетінням чи вишивкою, інший вивчав ази фоторедагування, хлопці відточували майстерність володіння м’ячем під час гри у футбол, юні танцюристи, співаки й актори реалізовували таланти на вечірніх концертах, спеціально для модниць діяв клуб краси та моди. Кожна дитина могла знайти заняття до душі.

Читайте також:  У Зняцьові відчувають підтримку СТОВ «Агро-Лучки»

Чи не основна мета табору – відірвати дітей від звичних смартфонів і ґаджетів, навчити підростаюче покоління мистецтву живого спілкування й дружби. 

Керівництво СТОВ «Агро-Лучки», ТОВ «Берегівське ХПП» та дирекція Українського аграрного холдингу задоволені, що відпочинок, подарований підприємством, приніс дітям позитивні враження й залишив по собі приємні незабутні спогади.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0