У мережі оприлюднили провокативний сюжет про закарпатських угорців

Життя  16 серпня 2019 року, 13:10 7309 ВІДЕО

Днями у Фейсбуці у блозі журналіста Євгена Куксіна "Лиса правда" оприлюднили сюжет, в якому йшлося про вплив сусідньої Угорщини на Закарпаття.

Журналісти приїхали в найзахіднішу область України і поспілкувалися із закарпатськими угорцями. Вони розповіли про те, як їм фінансово допомагає влада країни-сусідки. На запитання "Чому уряд Угорщини дає гроші закарпатцям?", конкретної відповіді угорці, які мешкають на Берегівщині, не дали. Мовляв, Угорщина просто хоче допомогти.

Читайте також:  Угорські паспорти на Закарпатті: гучна заява головного військового прокурора України

"Репортаж із Закарпаття: чим вам не Європа? Прапори, таблички та мова спілкування місцевих угорська. Хоча територіально – це Україна. Але чому? Що ж це: надмірна турбота Угорщини про своїх громадян при мовчазній згоді України чи відвертий сепаратизм?", – йдеться у відеоматеріалі.

Загалом, сюжет вийшов доволі скандальний і провокативний. У ньому також йшлося і про подвійне громадянство, і про угорські паспорти, і про сільські ради, в яких вам люб’язно допоможуть оформити необхідні документи, щоб отримати форинти від країни-сусідки. 

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", МЗС України викликало посла Угорщини через різкі заяви, які стосуються Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0