"Новий канал" презентував ювілейний сезон програми "Ревізор", в якій покажуть Мукачево

Життя  21 серпня 2019 року, 12:07 6645

Кілька днів тому "Новий канал" презентував новий сезон. У новому сезоні буде 16 проектів, сім із них – прем’єри.

– Це багато, – каже генеральний директор "Нового каналу" Олексій Гладушевський. – При цьому кілька проектів були придумані й розроблені каналом. Часто буває, що українському телебаченню роблять зауваження, мовляв, ми купуємо формати й не виробляємо нічого свого. Цього сезону ми довели зворотне.

У жовтні на екрани "Нового каналу" вийде 10-й, ювілейний сезон проекту «Ревізор» із новою ведучою Юлією Панковою. Як зізналася на сцені директор Студії Катерина Ведмеденко, їм було дуже страшно, але тепер, після всього пережитого, вони можуть твердо сказати – це їхній проект! А Юлія Панкова – безстрашна ведуча...

Читайте також:  На Закарпаття приїхав "Ревізор". Триває інспекція Мукачева

– Ми справді перевірили 60 локацій, було зіпсовано більше ніж 3 000 рукавичок, – розповіла Юлія. – Я вперше за 10 років побачила таргана! Але ж мама мені казала, що їх вже давно немає (сміється). У минулому я кухар, і мені було дуже цікаво працювати над цим проектом. Ми з командою зробили все можливе, щоб глядачам було цікаво.

Варто відзначити, що у новому сезоні в програмі "Ревізор" буде показано інспекцію закладів Мукачева.

Побував "Ревізор" у Мукачеві ще у квітні. Очевидно, що відзняте відео зараз проходить стадію монтування і вже буде показано у новому ювілейному сезоні програми.

Інтернет-видання "PMG.ua" багато писало про зйомки у місті. Всі матеріали ви можете переглянути за посиланнями:

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0