Хода Гідності: реакція соцмереж на новий формат свята та виступ закарпатки Аліни Паш

Життя  24 серпня 2019 року, 22:00 4541

Сьогодні, 24 серпня замість військового параду в центрі Києва пройшла Хода гідності до Дня Незалежності, над якою попрацювали Олена Коляденко та Алан Бадоєв. Новий формат замість традиційного параду змусив закарпатців розділитись у думках. Особливо резонансним виявився виступ землячки, відомої хіп-хоп виконавиці Аліни Паш. "PMG.ua" зібрало коментарі користувачів мережі з реакцією на нововведення у святкуванні Дня Незалежності України.

Читайте також:  Мешканців краю запрошують доєднатися до «Молитви за Україну»

Так, багатьом сподобався новий формат святкування. Користувачі соцмережi Facebook назвали свято оригінальним, креативним, не таким, як завжди,  а дехто навіть відзначив, що це перший раз, коли захід сподобався:

 

Були й ті, хто назвав Ходу Гідності плювком у душі рідних Небесної сотні, заходом, за який має бути соромно:

Особливо неоднозначну реакцію викликав виступ Аліни Паш. Дехто висловився, що, можливо вона і хороша співачка, але на святі була зайва. Не всі оцінили і вбрання закарпатки, вважаючи, що "китайський капелюшок" та "ковбойські чобітки" були недоречними. Інші ж, навпаки, відзначили чудесне виконання, впевненість Аліни, і те, що таким чином вона внесла барви молодого покоління. Також, запальне виконання реперки не залишило байдужим самого президента України Володимира Зеленського. 

Нагадаємо, що закарпатка Аліна Паш виконала реп під час гімну України на Ході Гідності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0