Аліні Паш, яка співала на урочистостях Зеленського до Дня Незалежності, пригадали поїздку в Москву

Життя  26 серпня 2019 року, 12:06 8817

26-річна українська співачка в стилі реп, фіналістка VI сезону вокального шоу "X-Фактор" Аліна Паш, яка 24 серпня 2019 року разом з Тіною Кароль та композитором Мирославом Скориком була залучена до музичного оформлення організованої президентом Ходи Гідності на Майдані Незалежності й виконувала перед українськими військовими одну зі своїх композицій, в попередні роки – вже під час бойових дій – щонайменше двічі відвідувала Російську Федерацію, а також ще рік тому збиралася туди на гастролі.

Читайте також:  Закарпатка Аліна Паш виконала реп під час гімну України на Ході Гідності

На це у Telegram звернув увагу громадський активіст Сергій Стерненко.

"Щось вона там про патріотизм співала та те, що ми єдині. А на третьому році війни Аліна каталась в Москву і робила "патріотичні" фото на тлі Кремля. І не посоромилась ще їх викласти у себе в Іnstagram", – зазначив він.

Аліна Паш

Окрім того, на особистій сторінці Аліни можна знайти її відеозвернення вже наступного, 2018 року, з поясненням про те, чому вона вирушає у Москву на фестиваль у російський "кремнієвій долині" Сколково.

"Я співаю українською, русинською, російською та англійською мовами. Я – космополіт", – заявляла тоді співачка.

"Я буду боротися за свою музику і поїду кудись завгодно, де мене з нею запросять, якщо буду вважати це за потрібне", – підкреслила артистка, зазначивши при цьому, що поважає свою країну.

Однак, після того як з цього приводу почався справжній скандал від участі у Bosco Fresh Fest (10-11 червня 2018 року, Сколково), організатором якого був наближений до Путіна підприємець Михайло Куснирович, вона все ж таки відмовилася, пояснивши це тим, що "музиці і любові немає місця там, де починаються шум, ненависть і нерозуміння".

Окрім того, як свідчить допис у її Facebook за 12 серпня 2015 року, виконавиця бувала в окупованому Криму. Туди вона, за її власними словами, потрапила авіарейсом з Москви.

Аліна Паш

24 серпня ж вона, нагадаємо, виступала з піснею на основі вірша "Садок вишневий коло хати" Тараса Шевченка.

Довідка: Аліна Паш родом із Закарпаття. 2017 року вона закінчила Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв. Дівчина одружена з громадянином Франції африканського походження. Вони познайомилися у Марселі.

Джерело: Еспресо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0