Мукачево готується до свята Успіння Пресвятої Богородиці

Життя  27 серпня 2019 року, 09:45 3754

У зв’язку з проведенням святкування релігійного свята Успіння Пресвятої Богородиці, враховуючи інтереси гостей храмового свята та звернення представників поважного духовенства, міський голова Мукачева Андрій Балога видав розпорядження "Про заходи з проведення свята Успіння Пресвятої Богородиці".

Відповідно до нього, силовим структурам міста наказано вжити заходів щодо забезпечення регулювання руху та паркування автотранспорту, забезпечити охорону громадського порядку на прилеглих до монастиря вулицях та недопущення жебракування, скоєння інших правопорушень, перекриття пл.Федорова Івана під час торгівлі релігійною атрибутикою, забезпечення дотримання вимог протипожежної безпеки тощо.

Читайте також:  Мукачево святкує Успіння Пресвятої Богородиці: у монастирі – тисячі вірників

Також у розпорядженні звернено увагу комунальних служб міста на забезпечення освітлення набережної та вулиць, які ведуть до монастиря, встановлення достатнього кількості урн.

Ці та інші пункти розпорядження спрямовані на забезпечення належних умов для відзначення храмого свята у місті Мукачеві 27-28 серпня 2019 року, – інформує відділ інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0