Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Як закарпатським заробітчанам захистити свої права у Чехії?

Як закарпатським заробітчанам захистити свої права у Чехії?

За кордон на заробітки їздить більше половини жителі Закарпаття. До прикладу, у Воловці місцеві кажуть, що в кожній родині тут є заробітчани, бо інакше тут не вижити. Робочих місць обмаль, а якщо і є, то зарплати – копійчані. Борис Декет, який свого часу виїхав на заробітки і знає, наскільки важливо почуватися захищеним у чужій країні, розповів, як можна отримати юридичну допомогу заробітчанам у Чехії.

ВІДЕО ДНЯ
Читайте також:
Сумують за рідними, а діти просять повернутись: закарпатці розповіли про важкість заробітчанства

Із завданням народити сина та посадити дерево, жителі Воловеччини можуть впоратись без проблеми а от щодо будівництва власного будинку, то тут нерідко робить це не одне покоління. Пан Іван розповідає, цей будинок почав зводити ще його батько, зараз продовжує вже самостійно. І так тут робить більшість. Причина банальна: робочих місць в гірських районах обмаль¸ ящко і є зарплат і на прожиття не вистачає. А тому доводиться час від часу їздити за кордон, щоб там заробляти гроші.

Реклама

Заробітчани на Воловеччині є практично у кожній родині. Хтось залишає дітей, хтось стареньких батьків, а все для того, щоб згодом забезпечити їм безбідне життя.

Читайте також:
У Чехії озвучили важливу новину для заробітчан
Реклама

Самі люди добре розуміють, наскільки важко психологічно їхати світ за очі і залишати своїх рідні та наскільки їм важко тут самим. Та все більше людей замислюються над тим, щоб поїхати за кордон не просто на два-три місяці, а залишитись там на кілька років, а то й на все життя.

Проте на заробітках люди зіштовхуються з різними проблемами, і частіше за все вони просто не знають, куди звертатися за допомогою. Борис Декет свого часу також виїхав на заробітки і зрозумів, наскільки важливо почуватися захищеним у чужій країні. Тоді і вирішив створити організацію, яка б допомагала українцям і надавала різного роду юридичні послуги.

Та все ж українці вірять, що шукати кращої долі за межами України їм не доведеться. Адже життя на Батьківщині та у колі родині – найкраще.

Реклама

Нагадаємо, що раніше у Братиславі поліція провела перевірку заробітчан.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно