У чоловіка конфіскували 105 «Айфонів» і чимало іншої техніки

Життя  4 вересня 2019 року, 13:35 1459 ФОТО

На митний пост «Ужгород» заїхав автомобіль «Mercedes-Benz Sprinter» з українською реєстрацією. Українець повертався з Чехії, де перебував у приватних справах.

Формою проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщує предмети, які не підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, або обкладенню митними та іншими платежами чи зборами, і на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон чи обмежень.

Чоловік перевозив через кордон навушники Apple

В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина працівники митниці виявили 34 ноутбуки торгівельної марки «Apple» моделі «MacBook», 80 навушників торгівельної марки «Apple» моделі «AirPods», 10 смарт годинників торгівельної марки «Apple» моделі «Watch Series 4», 105 мобільних телефонів торгівельної марки «Apple» моделей «Iphone X», «Iphone XR», «Iphone XS», «Iphone XSmax», «Iphone 8», «Iphone 6s».

Читайте також:  Митники Закарпаття конфіскували в українця брендові речі з Італії

Виявлений товар знаходився в багажному відсіку транспортного засобу серед особистих речей. Доступ до нього нічим не утруднювався.

Українець намагався перевезти через кордон чимало техніка марки Apple

Таким чином, чоловік порушив встановлений порядок проходження митного контролю. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Як повіддомили у ДФС у Закарпатській області, наразі складено протокол про порушення митних правил, товари вилучено до рішення суду. Вартість товарів встановлюється.

Нагадаємо, закарпатські правоохоронці викрили масштабну схему незаконного імпорту товарів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0