Інцидент у школі в Мукачеві: що накоїли двоє учнів

Життя  9 вересня 2019 року, 10:04 19969 ФОТО

На телефон чергової частини управління муніципальної інспекції 7 вересня близько 16 години надійшло повідомлення з чергової частини ДСНС про те, що по вулиці Росвигівській на території ЗОШ №13 сталося згорання сухої трави. Пожежу локалізували в максимально короткі строки. На щастя, постраждалих від пожежі нема.

Третьокласник підпалив траву на території ЗОШ №13 у Мукачеві

В ході опитування очевидців події, встановлено, що підпал здійснив учень 3 класу цієї ж школи. Під час бесіди з підпалювачем та його матір‘ю інспектори з’ясували, що на підпал дитину підбурив учень 5 класу. Підбурювач та виконавець підпалу визнали свою вину.

Читайте також:  Учні однієї із закарпатських шкіл навчаються у жахливих умовах

З ними та їх батьками інспектори групи швидкого реагування провели профілактичну бесіду щодо вчиненого ними, а з їх батьками – на тему виховання дітей та нагляду за ними. Крім того, викликали наряд патрульної поліції. Як зазначили у Мукачівській міськради, патрульні встановили, що батьків обох малолітніх хуліганів вже притягували до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей.

Батьків двох малолітніх хуліганів притягнули до адміністративної відповідальності

Патрульні притягнули до адміністративної відповідальності батьків обох малолітніх хуліганів, що зафіксовано відповідними адмінматеріалами: протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов‘язків щодо виховання дітей" (ч.2 - ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення).

Третьокласник підпалив траву на території школи у Мукачеві

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", журналістів шокував стан туалетів у Ракошинській ЗОШ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0