На Мукачівщині привітали жінку, якій виповнилося 100 років

Життя  11 вересня 2019 року, 11:40 1413 ФОТО

Закарпатська область поповнилася ще одним столітнім ювіляром – 100 років з дня народження візначачила Олена Зарева із Пузняківців, Мукачівського району. Іменинницю привітали і від імені народного депутата України Василя Петьовки.

Ювілярка про життя розповідає з усмішкою. Каже: працювала, скільки себе пам’ятає. На її плечах окрім виховання дітей було все господарство, городина, худоба. А у вільний від роботи час, хоч його і було обмаль, вишивала. В скрутні часи, коли не вистачало грошей, батьківщину не покидала. Завжди вміла заробити в Україні. Довгожительці хоч і цілих сто років, та вона живе сама. Ніяк не вмовити Олену Дмитрівну залишити рідне обійстя – каже сім’я. Але тим не менш, й досі веде активний спосіб життя, порається на кухні і по господарству.

Читайте також:  100-річний ювілей відзначив відомий закарпатський поет і прозаїк Петро Продан

У ювілярки є 3 сини, 8 онуків, 14 правнуків і навіть 4 праправнуки. Свій життєвий досвід передала дітям. Ну а щодо секрету довголіття, то рідні кажуть, що це здоровий спосіб життя, працьовитість і щире добре серце.

До привітань ювілярці долучився народний депутат Василь Петьовка. Від імені народного депутата бабусі вручили цінні подарунки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0