В Управлінні освіти Мукачева розповіли про отруєння учнів в одній зі шкіл міста

Життя  13 вересня 2019 року, 16:38 1577

13 вересня у НВК №10 окремі учні 6-их класів потрапили у інфекційне відділення ОДЛ. Як раніше писало "PMG.ua", надзвичайна подія сталася близько 15:00.

Керівник закладу виконує заходи відповідно до наказів управління освіти, молоді та спорту, інструкцій з охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладах освіти. На місці працюють представники ДСНС, обставини події з’ясовуються.

Читайте також:  Надзвичайна ситуація в одній із шкіл Мукачева: кілька дітей опинилися у лікарні

Семеро школярів закладу, учнів 6-го класу було доставлено до обласної дитячої лікарні, до інфекційного відділення. Швидку та рятувальників викликала адміністрація закладу через погіршення стану та підозри про можливе розпилення невідомої речовчини, про що заявляв один з учнів.

Що саме стало причиною обставини з’ясовують працівники поліції. "Про причини та наслідки цього інциденту буде повідомлено додатково після отримання офіційного заключення спеціалістів, – зазначии в Управлінні освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому. – Прохання до батьків: при виявленні у дітей підозрілих симптомів звертатися до лікарів та повідомляти класного керівника".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0