У Ясінях запустили проект по збору коштів на освітній простір

Життя  16 вересня 2019 року, 10:50 639

Кампанію по збору коштів на облаштування відкритого креативного простору Креативний простір "Креденц" Ясіня запустили на краудфандинговому майданчику Спільнокошт – колективне фінансування проектів.

"Мультимедійний комплекс, своєрідний коворкінг, творчий простір, інклюзивне навчання та можливості для розвитку майбутніх лідерів. І це не про Київ чи якийсь із великих обласних центрів. Такою метою ми живемо з моменту створення громадської організації", – зазначають організатори кампанії.

Фізично за задумом активістів ГО "Нове Ясіня" це буде арт-простір, вільний від дискримінації, соціальних упереджень чи стереотипів. Це буде місце для розвитку особистості, де на першому місці стоїть людина і потреби її внутрішнього Я".

Читайте також:  Ідея бізнесу на Закарпатті: фермер висадив рослину, яка приносить непогані прибутки

"Ми розуміємо, що є школи, гуртки, клуби, церква. Але плануємо створити простір "для всіх" – сучасний, прозорий та цікавий, – розповідає співавтор проекту Світлана Джунжик. – А в більш глобальному масштабі наш центр буде платформою для громадських об’єднань, проведення виставок, зустрічей, конференцій, лекцій, кінопоказів, заснування місцевих стартапів, волонтерства, втілення ініціатив та всього можливого, що дає поштовх суспільству рухатися".

Всього для запуску проекту ініціаторам потрібно зібрати за 100 днів 170 тисяч гривень. Наразі за три дні проекту внесли пожертви 6 доброчинців на загальну суму 1,9 тисяч гривень. Посилання на сторінку проекту http://bit.ly/2UJiAyp.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0