Військовий ліцей-інтернат у Мукачеві святкує ювілей

Життя  16 вересня 2019 року, 14:05 1586 ФОТО

Сьогодні, 16 вересня, в Мукачеві відбулися урочистості з нагоди святкування 20-ї річниці з часу заснування Закарпатського обласного військового ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля. Під час заходу, окрім вітань, до яких долучились представники усіх силових структур краю, органи обласної та місцевої влади, 180 першокурсників склали Присягу ліцеїста.

Читайте також:  У центрі Мукачева військовим ліцеїстам вручали атестати

Від імені керівництва поліції Закарпаття з вітальним словом до ліцеїстів звернувся заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Ярослав Лебович: «Викладацький склад вашого ліцею впродовж багатьох років віддає енергію та силу, навчає людяності,  професіоналізму, мужності та витримці молодь. Ви забезпечуєте покоління патріотів не тільки глибокими знаннями, але й формуєте у них морально-етичну культуру та національну свідомість».

Керівництво поліції Закарпаття привітало з ювілеєм військовий ліцей у Мукачеві

Полковник поліції запевнив, що Національна поліція України буде рада бачити випускників ліцею у своїх рядах для спільного зміцнення законності, протидії злочинності та забезпечення прав і свобод людини. У відділі комунікації поліції Закарпатської області зазначили, що Ярослав Лебович також подарував навчальному закладу комп’ютерну техніку, а кращих ліцеїстів відзначив подяками і грамотами.

Нагадаємо, минулоріч військовий ліцей-інтернат у Мукачеві отримав ім’я Героїв Красного Поля.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0