На кордоні в іноземця вилучили мисливський ніж

Життя  17 вересня 2019 року, 15:32 516 ФОТО

В зоні митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення з України мисливського ножа. Його вивозив німець на транспортному засобі «Audi A4».

Проходив митний контроль громадянин «зеленим коридором», прямував з України в Німеччину в приватних справах. В ході митного контролю транспортного засобу та речей іноземця, в шухляді передніх водійських дверей, митники виявили предмет, схожий на мисливський ніж. Загальна довжина ножа 258 мм з гардою 23 мм.

У Закарпатській митниці ДФС повідомили, що на момент переміщення через митний кордон України у громадянина Німеччини відсутні будь-які дозвільні документи.

Читайте також:  Закарпатські митники вилучили китайського товару на 3 мільйони

Таким чином, іноземець порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, а саме під час проведення митного контролю громадянин не заявив за встановленою формою точні відомості про переміщувані ним через митний кордон України предмети, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та є обмеженими до переміщення через митний кордон України.

Митники знайшли в автівці німця ніж

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Наразі про цей випадок поінформовано поліцію, складено протокол про порушення митних правил, мисливський ніж вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0