Ракошинський монастир пропонує класний сир

Життя  24 вересня 2019 року, 12:46 Василь Гарагонич 6282 ФОТО

При підїзді до Ракошина з боку Мукачева простір наповнений монастирським дзвоном. Свято-Покровський чоловічий монастир немов магнітом притягує до себе вірян і туристів.

Прочитавши молитву перед намоленими образами і запаливши свічечку за здравіє чи за упокой, туристи прямують до монастирської сироварні, яка розташована прямо у дворі святої обителі. Кілька років тому настоятель монастиря отець-архімандрит Митрофан (Шимон) – людина із Божим даром і господарською жилкою – вирішив створити тут власну монастирську сироварню, яка б завершувала цикл сільськогосподарського виробництва у підсобному господарстві монахів. За наукою їздили аж в Італію, запрошували іменитих сироварів до себе, щоб повніше перейняти їх досвід.

Читайте також:  У Ракошині виготовляють сир за справжніми європейськими рецептами

Нині сироварнею опікується послушник Василь, який щодня виготовляє близько п’ятдесят кілограмів апетитної продукції понад півтора десятка найменувань. Про якість сиру свідчить той факт, що закарпатські заробітчани везуть сири не з Італії додому, а у зворотньому напрямку. Окрім бринзи, твердих фірмових сирів на зразок "Шимон", монастирська торгова лавка пропонує широкий асортимент продукції власного виготовлення: соняшникову олію, тушонки з птиці та м’яса різної худобини...

Ось так і живуть ракошинські монахи, віддаючи Богу – Богове, а Кесарю – кесареве.

Монастирський сир у селі Ракошино

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Сусід 16.12.2019, 13:08
Напишіть і про їхні пянки, про аварії, які по пянки роблять там раз на місяць. Напишіть про зґвалтування дитини, яку справу так скоро загладили... І про все інше що має знати публіка! А не рекламу їм робіть!