Поліцейські затримали жінку, яка разом із дитиною жебракувала у центрі Мукачева

Життя  25 вересня 2019 року, 10:33 7456 ФОТО

У вівторок, 24 вересня, у Мукачеві виявили жінку з малолітньою дитиною, яка жебракувала в центрі міста. На місце викликали працівників поліції для вжиття заходів щодо з’ясування причин, які змусили матір з малолітньою дитиною зайнятися жебрацтвом.

В ході роботи було з’ясовано, що у жінки та дитини нема документів. За словами жінки, їх у неї вкрали. Також вона зазначила, що в неї нема будь-яких засобів для існування. "Дитину доставили до приймального відділення Закарпатської ОДЛ для повного медичного обстеження та з’ясування стану здоров’я. Робота з матір’ю триває", – повідомили в секторі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте також:  Мукачівська "Плювачка" зникла із вулиць міста. Відомо, де вона зараз

Нагадуємо, що відповідно до ст. 150-1 Закону України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо використання дитини для жебракування" використання батьками або особами, які їх замінюють, малолітньої дитини для заняття жебрацтвом (систематичного випрошування грошей, речей, інших матеріальних цінностей у сторонніх осіб) з метою отримання прибутку карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0