Мукачівська "Плювачка" зникла із вулиць міста. Відомо, де вона зараз

Життя  8 квітня 2019 року, 10:35 22070 ВІДЕО

Минулого року у Мукачеві ледь не щодня можна було побачити жінку, яка пересувалася в інвалідному візку і плювала на перехожих. Через свої хуліганські вчинки отримала прізвисько "Плювачка".

Звати жінку Вікторія. Здебільшого помітити її можна було в центральній частині міста над Латорицею. Вона на тільки плювала на перехожих, але й часто ображала їх, кидала у людей всім, що потрапляло під руки, обливала містян сечею.

Читайте також:  Жінку, яка в Мукачеві плює на перехожих та обливає людей сечею, оглянули лікарі

Користувачі соцмереж довго активно обговорювали долю Вікторії і висловлювали своє незадоволення тим, що одна жінка "тероризує" усе місто і ніхто не може нічого з цим зробити. Однак вже кілька тижнів у центрі Мукачева її не було.

Мукачівську Плювачку помітили в Ужгороді

Виявляється, "Плювачка" перебралася в Ужгород. Цими вихідними її помітила мукачівка Олеся Товт. Вікторія була в центрі міста над Ужем, але не сиділа в інвалідному візку, а стояла біля лавиці. Однак візок із купою мотлоху був поруч. "Хто переживав, де пропала пані Плювачка. Гастролює в Ужгороді", – зазначила Олеся Товт.

Нагадаємо, мукачівська Плювачка тривалий час жила з матір’ю в Австрії. Але, як зазначила її мати, через погану поведінку її змушені були відправити додому".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0