В Україні можуть посилити правила торгівлі в інтернеті

Життя  26 вересня 2019 року, 19:48 674

В Україні можуть заборонити продаж товарів накладеним платежем після прийняття законопроекту №1053-1. Ця законодавча ініціатива вимагає від бізнесу обов’язкову видачу чека при продажу.

"Онлайн розрахунки в інтернет-магазинах, поштові відправлення з післяплатою, що стали таким зручним і надійним інструментом для мільйонів українців, опиняться поза законом", – повідомив юрист Руслан Редька.

Накладений платіж передбачає, що людина платить за товар лише після отримання у службі доставки. Продавець не може разом із товаром виписати чек, оскільки одержувач має право відмовитися від покупки.

Читайте також:  Ідея бізнесу на Закарпатті: фермер висадив рослину, яка приносить непогані прибутки

Водночас система післяплати в Україні може зберегтися, зазнавши певних змін. Зокрема, гроші покупця можуть переводитися лише на розрахунковий рахунок продавця. Це ліквідує схеми безпроблемного виведення коштів фізичними особами.

Однак у такому випадку поштові служби можуть перестати працювати з торговцями-фізособами без статусу приватного підприємця і відкритого банківського рахунку. При цьому українці різко розкритикували подібні нововведення від монобільшості Верховної Ради.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0