Закарпатські митники вилучили понад 60 пар брендового взуття

Життя  27 вересня 2019 року, 16:57 1085 ФОТО

Завезти в Україну партію взуття з Італії не дозволили працівники митного поста «Тиса» Закарпатської митниці ДФС. Товар ввозили українці, які поверталися з-за кордону, де перебували у приватних справах. Обидва обрали формою проходження митного контролю «червоний коридор». У митних деклараціях вони вказали багаж із особистими речами і заперечили наявність будь-яких інших товарів.

Але під час митного контролю митники виявили в одному транспортному засобі 30 пар жіночого взуття торгових марок «LIU JO» та «TWINSET» в асортименті, іноземного виробництва, різних моделей, розмірів та кольорів; у другому – 32 пари жіночого взуття, торгових марок «CHRISTIAN LOUBOUTIN», «TWINSET», «MICHAEL KORS», «BALDININI», «ANDREW CHARRLES», «DIGIADA», «PATRIZIA РЕРЕ» в асортименті, іноземного виробництва, різних моделей, розмірів та кольорів.

Читайте також:  "Adidas безкоштовно надішле 3000 пар взуття": що робити тим, хто "повівся" на розіграш

Вартість виявленого товару потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта. Відповідно до частини 4 статті 374 Митного кодексу України, товари (крім підакцизних), що ввозяться громадянами у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі, сумарна фактурна вартість та/або загальна вага яких перевищують обмеження, встановлені частиною першою цієї статті, але загальна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10 000 євро, підлягають письмовому декларуванню та оподатковуються ввізним митом та податком на додану вартість.

Таким чином, громадяни не заявили за встановленою формою точні та достовірні відомості про переміщувані ними через митний кордон України товари, переміщення яких через митний кордон України підлягає обов’язковому письмовому декларуванню.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Наразі складено протоколи про порушення митних правил, взуття вилучено до рішення суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0