В Україні хочуть відмовитись від зайвих довідок

Життя  29 вересня 2019 року, 17:15 1234

В Україні в найближчій перспективі хочуть перевести в онлайн 100 найбільш затребуваних державних послуг, проте є такі, від яких взагалі краще позбутися. Про це розповів віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

"Ще тиждень тому хотіли за рік 50 найбільш затребуваних держпослуг перевести в онлайн. Зараз хочемо 100. І зробити так, щоб за три роки цими послугами почали користуватися 50% цільової аудиторії. І щоб на 90% ці люди були задоволені", – сказав він.

 

Федоров зазначив, що оцифровувати "совок" та існуючі послуги не варіант. На його думку, багато довідок потрібно просто скасувати, оскільки послуги надаються дуже довго.

Читайте також:  «Держава в смартфоні» – ініціатива Зеленського щодо надання держпослуг

"Наприклад, довідка про несудимість. Ці дані є в спецреєстрі. Будь-яка організація може підключитися до реєстру і отримати інформацію. Навіщо змушувати людину отримувати довідку? Те ж саме з довідкою про місце реєстрації. Також є низка послуг з регулювання бізнесу. Ми розбираємося, які там зайві ліцензії. Готуємо список", – підкреслив міністр.

Нагадаємо, днями він уже розповідав, що в Україні створюють електронні водійські права. Віце-прем’єр вважає, що водіям не треба буде з собою носити пластикове посвідчення, якщо воно буде в смартфоні.

Джерело: Сьогодні
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0