З початку року в області всиновили 37 дітей

Життя  30 вересня 2019 року, 14:48 386

День усиновлення в Україні щороку відзначають 30 вересня. Воно також збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. З цієї нагоди сьогодні, 30 вересня, у прес-центрі облдержадміністрації відбувся брифінг начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації Світлани Якімеліної. Йшлося про усиновлення на Закарпатті дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Посадовиця повідомила, що упродовж 9 місяців поточного року в області було усиновлено 37 дітей: 28 громадянами України, 9 іноземними громадянами. Вдалося зберегти родинні стосунки 13 дітям з 6 сімей, 1-й дитині з особливими потребами. 18 дітей, усиновлених громадянами України, це діти до 5 років, 10 дітей – старше 5 років. 6 дітей, усиновлених іноземцями, старше 5 років, а 3 дітей – віком до 5 років.

Читайте також:  Відомі екстрасенси приїхали в Ракошино, щоб врятувати сім’ю від страшної біди

Станом на 25 вересня нинішнього року на обліку служб у справах дітей області перебувають 2128 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 549 дітей підлягають усиновленню. Більшість дітей – віком від 6 років і старше – 486; віком від 3 до 6 років – 50 дітей; віком до 3 років – 13 дітей.

Кількість дітей, які перебувають на обліку з усиновлення, зменшується. Зменшується також відсоток дітей, які підлягають усиновленню. З початку року на облік з усиновлення взято 74 дитини.

База даних кандидатів в усиновлювачі станом на 25 вересня налічує 54 особи, з них 46 подружніх та 8 одиноких осіб. Більшість з них (33) бажають усиновити дитину до 5-ти років. За даними служб у справах дітей райдержадміністрацій та міськвиконкомів на території області станом на 1 липня поточного року мешкає 639 усиновлених дітей за умовами проживання та виховання яких здійснюється нагляд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0