Життя   • 6 лютого 2019 року, 09:2215568 ВІДЕО

Відомі екстрасенси приїхали в Ракошино, щоб врятувати сім’ю від страшної біди

Відомі екстрасенси Сурен Джулакян і Теодора приїхали в Ракошино, щоб врятувати дітей від страшної смерті

Ця дивна історія почалася дуже несподівано. У центрі Мукачева на вулиці до екстрасенсів, які саме закінчили зйомки програми, раптово підійшла жінка, благаючи про допомогу. Вона запевнила, що їй і маленьким діткам загрожує смертельна небезпека.

Лариса Тар живе у селі Ракошино, що на Мукачівщині. Жінці 32 роки. Вона багатодітна мама, виховує 4 дітей – трьох дочок і сина. Кілька років тому брат Лариси скоїв самогубство. Він повісився. А рік тому закарпатка поховала чоловіка Едуарда. Він загинув в страшній аварії. Жінка тоді була на 8 місяці вагітності.

Вдова ледь отямилася після трагедії, але біда знову прийшла в її дім. Після смерті Едуарда щось паранормальне почало відбуватися з її донькою Емілією. Дівчинка змінилася на очах. А одного разу взагалі не повернулася додому зі школи. 9-річну дитину шукали усім селом. Знайшов її брат. Хлопчик проходив біля кладовища і побачив, як Емілія сидить на якіїсь могилі. "Я спитав, чого вона тут сидить, – каже Валентин. – А вона так на мне подивилася, такий страшним поглядом".

Читайте також:  «Слідство ведуть екстрасенси»: мукачівка з відчаю звернулася до ясновидців

Після того випадку дитина почала різко худнути. Мати звернулася до лікарів. Дівчинку пролікували, але вже за тиждень вона знову опинилася у лікарні. Медики борються зі, здавалося б, звичайною хворобою вже рік. Але напасть все-одно повертається. Дитина худне і втрачає волосся. "Скільки вона хворіла впродовж року – це вже не те, що аномально, а проблематично", – розповідає лікар Ольга Ізганич.

Сурен Джулакян і Теодора не змогли залишитися байдужими і вирішили у будь-що допомогти жінці. Довідавшись більше інформації про життя Лариси Тар, екстрасенси зрозуміли, що в усьому цьому замішана якась надзвичайно сильна нечиста сила. Але хто її викликав? "Зазирнувши у майбутнє, я побачив 4 дитячі труни", – зазначає Сурен Джулакян. Теодора запідозрила, що в бідах молодої жінки винен кровний родич, якого вже нема в живих.

Але чому нечиста сила полює за членами цієї родини із Ракошина? Чому в житті молодої жінки сталося так багато трагедій? І чи зможуть екстрасенси здолати нечисту силу – дивіться у випуску програми "Слідство ведуть екстрасенси".

Нагадаємо, екстрасенси допомогли мукачівці позбутися одержимості.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів