У Рахові розпочалась реалізація важливого проекту

Життя  11 жовтня 2019 року, 16:02 671 ФОТО

Днями розпочалася реалізація надважливого та довгоочікуваного для міста проекту – реконструкція мереж водопостачання та каналізування по вулиці Шевченка у Рахові. Про це повідомляє прес-служба Рахівської міськради.

Проведення цих дороговатрісних робіт стало реальністю завдяки підтримці народного депутата України Василя Петьовки – міськрада отримала фінансування з Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію цього проекту.

У Рахові розпочали роботи по реконструкції мереж водопостачання по вулиці Шевченка

Існуючий централізований водопровід по вул. Шевченка від колодязя біля будинку №42 до відповідного колодязя біля будинку 130 знаходиться а аварійному стані і морально застарів, адже ці мережі були введені в експлуатацію ще в 1970х роках, а вулична мережа господарсько-побутової каналізації по цій вулиці, яка є в Рахові однією з центральних, відсутня взагалі.

Читайте також:  Сільський голова з Рахівщини здивував закарпатців

Тому в рамках проекту заплановано наступні роботи: реконструкція ділянки міської централізованої водопровідної мережі, закільцювання проектного водопроводу з існуючим, будівництво вуличного каналізаційного колектора самопливної господарсько-побутової каналізації, відновлення щебеневого покриття.

У Рахові розпочали роботи по реконструкції мереж водопостачання та каналізування

Реалізація згаданих заходів дасть змогу забезпечити спорудження каналізаційної мережі для частини міста, де досі використовують септики, а реконструкція водогону допоможе підняти тиск в мережі та уникнути проривів, втрат води та підвищити енергоефективність.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0