Закарпатські ліси потерпають від горе-відпочивальників

Життя  14 жовтня 2019 року, 11:53 477 ВІДЕО

Ліс прекрасний у будь-яку пору року. Однак, завітавши на улюблену галявину, нерідко знаходимо купи непотребу, які залишили за собою попередні відпочивальники. Для багатьох краян, на жаль, є нормою вивезти побутові відходи у найближчу лісосмугу.

І справді, ще якихось років 40 тому проблема сміття не стояла настільки гостро. По-перше, не було вже згаданої пластикової упаковки, по-друге, усе що продавалося, було у склі, папері чи металі, а пункти прийому вторинної сировини були широко розповсюджені у населених пунктах.

Читайте також:  Самоорганізація по-європейськи: як у Білині, що на Рахівщині, вирішують проблему зі сміттям

Однак у випадку зі сміттям в лісі причини не у відсутності сміттєпереробних заводів чи пунктів прийому вторсировини, а в елементарній вихованості і відсутності екологічної свідомості. Бо навіть маючи місце, куди викинути непотріб, деякі закарпатці воліють кинути сміття під ноги, та ще й смітники пошкодити.

На окрему увагу заслуговують люди, які скидують свій непотріб в річку. Прекрасна "Блакитна лагуна" через такі дії деяких громадян невдовзі перетвориться на смітник. Не зупиняють недобросовісних громадян ні попередження, ні штрафи. Більше – у сюжеті каналу "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0