Мер побував у лікарні аби оглянути її стан після пожежі

Життя  15 жовтня 2019 року, 07:54 1698

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв вчора надвечір побував у лікарні аби ще раз переконатися, що Центральна міська клінічна лікарня після задимлення, яке виникло вчора близько 14 години, працює практично як зазвичай, у приймальному відділенні, де шукали осередок загорання, вже навели лад.

Богдан Євстафійович та директор комунального некомерційного підприємства "Центральна міська клінічна лікарня" Іван Курах відзначають фахову роботу пожежників ДСНС, які швидко прибули на виклик, для з’ясування звідки йде дим відкрили конструкцію підвісної стелі, а відтак з’ясували, що дим піднімається з підвального приміщення однією з витяжних труб. У підвалі, де встановлені електричні станції, виникло замикання, почала плавитися ізоляція кабелю. Загорання оперативно ліквідували.

Читайте також:  Оприлюднено фото з місця пожежі в Ужгородській міській лікарні

Для безпеки пацієнтів вивели та на кріслах вивезли у двір лікарні – всі ліфти працювали. За півтори години, після провітрювання, всіх уже повернули в палати. Приблизно третину будівлі – над приймальним відділенням – довелося переключити на тимчасову лінію подачі електроенергії, сьогодні вранці завершать ремонтні роботи. Із кількох операційних залишили одну чергову, про тимчасовий прийом ургентних хворих домовилися з районною лікарнею. Сьогодні планують завершити відновлення підвісної стелі у приймальному відділенні та додатково захистити комунікації у підвальному приміщенні.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0