Мукачівські хірурги-травматологи пройшли стажування в Чехії

Життя  17 жовтня 2019 року, 11:26 3281 ФОТО

Хірурги-травматологи Мукачівської лікарні пройшли стажування в Чехії, де взяли участь у практичних операціях з ендопротезування в лікарні міста Гавличков Брод. Протягом п’яти днів з 23 по 27 вересня лікарі мали змогу пройти професійну підготовку з ендопротезування кульшових, колінних та суглобах кисті.

А в місті Гавличков Брод під керівництвом професора Любомира Тртіка травматологи Мукачівської лікарні спільно із чеськими колегами провели операції із заміни колінного, кульшових та мілких суглобів кисті. Також в рамках програми безкоштовного ендопротезування та співпраці з чеською фірмою по виготовленню металоконструкцій та суглобів “ Beznoska” лікарі відвідали презентацію нових медичних імплантів й суглобів різної локалізації у Празі та завод ендопротезів фірми “ Beznoska” у місті Кладно.

Читайте також:  17-річний закарпатець бореться зі страшною недугою. Рідні благають про допомогу

Стажування пройшли лікарі: Мирослав Гавришко, Степан Пасербович, Олександр Рубіш, Василь Пацьо і Борис Гавришко. Такі навчання у сусідній країні наші лікарі проходять вже не вперше. Також двічі чеські лікарі приїжджали до Мукачева. На практичні операції до Мукачівської лікарні приїжджав і сам професор Любомир Тртік.

Нагадаємо, з лікарень зникнуть паперові медкарти.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0