Рада прийняла новий закон, що стосується безпеки на дорогах

Життя  17 жовтня 2019 року, 14:25 687

Верховна Рада прийняла закон про аудит безпеки доріг. За закон про процедуру аудиту безпеки доріг проголосували 316 депутатів Верховної Ради. За законопроект №1061 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з управління безпекою автомобільних доріг" у другому читанні і в цілому проголосували 316 депутатів Верховної Ради.

Згідно з пояснювальною запискою, документ передбачає процедуру оцінки впливу проектних рішень на безпеку доріг на всіх стадіях проектування, будівництва, реконструкції, ремонту та введення в експлуатацію.Також вводиться обов’язковий аудит безпеки міжнародних і національних доріг.

Читайте також:  В Україні хочуть суттєво змінити правила складання іспиту на водійські права

Автори документа вказують, що, відповідно до міжнародного досвіду, вартість проведення аудиту безпеки доріг становить приблизно 5-10% від витрат на проектування або менше 5% від витрат на будівництво.

"Своєчасний аудит безпеки доріг дозволяє усунути прогалини на стадії проектування, не витрачаючи кошти на будівництво, що згодом мінімізує час і кошти, які можуть бути витрачені на перепроектування на більш пізніх стадіях", – сказано в записці.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0