УжНУ відзначив 74-ту річницю від дня заснування

Життя  22 жовтня 2019 року, 10:21 Олексій Шафраньош 480 ФОТО

У понеділок, 21 жовтня, в актовій залі ректорату УжНУ відбулося  урочисте засідання Вченої ради, присвячене 74-й річниці Ужгородського національного університету. Святкову подію розпочала чоловіча хорова капела «Боян» виконанням Державного гімну України. На урочистостях були присутні представники державних і муніципальних структур, партнерських навчальних закладів Чехії, Польщі, Румунії, Канади.

Ректор УжНУ професор Володимир Смоланка, вітаючи присутніх, наголосив: «Письменник Бернард Шоу, лауреат Нобелівської премії з літератури, дуже влучно підмітив, що найправильніше з поєднань – це поєднання життєвого досвіду зрілості з енергією молодості. Я радий, що Ужгородський національний університет є таким особливим місцем, де досвід і енергія об’єднуються щоденно. І це не просто гарні слова, це правда. Готуючись до сьогоднішнього виступу, я пригадував, яким був для університету минулий рік. Згадував важливі моменти і наші досягнення. І чітко побачив, як працює ця формула: досвід зрілості плюс енергія молодості дорівнює  успіх!».

Читайте також:  УжНУ посів 11 місце серед українських університетів у престижному рейтингу

Привітали колектив заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна та заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай. Під час урочистого засідання званням «Почесний доктор ДВНЗ «Ужгородський національний університет» нагородили професора Карлового університету (Чехія) Владіміра Матоліна.

У рамках святкування відбулося вручення працівникам університету почесних грамот Закарпатської ОДА, Закарпатської обласної ради,  Ужгородської міської ради, Національної академії наук України та відзнак ректора УжНУ. Власною концертною програмою УжНУ привітав Заслужений академічний Закарпатський народний хор.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0