Митники вилучили в українця 55 автомобільних шин

Життя  24 жовтня 2019 року, 10:32 465 ФОТОФАКТ

24 жовтня на митний пост заїхав пасажирський мікроавтобус «Mercedes-Benz Sprinter 319CDI» під керуванням укрїнця. Він повертався зі Словаччини, де перебував у приватних справах. Для проходження митного контролю обрав «червоний коридор». 

В ході митного контролю транспортного засобу та особистих речей чоловіка, працівники митниці виявили 5 автомобільних шин, бувших у використанні, які українець зазначив у митній декларації, та 55 шин, які не були вказані в митній декларації та незаявлені при усному опитуванні.

Читайте також:  Дивина на Закарпатській митниці: журналіст розповів подробиці

Вартість виявленого незаявленого товару потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта. Таким чином громадянин не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в кількості, яку він переміщував через митний кордон, підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та обмежені для переміщення через кордон.

Українець намагався перевезти через кордон автомобільні шини

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 472 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, шини вилучено до рішення суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0