Село Дерцен офіційно приєдналось до Мукачівської міської ОТГ

Життя  24 жовтня 2019 року, 12:36 2286

Шостий населений пункт добровільно приєднався до Мукачівської міської ОТГ. Опісля Павшина, Нижнього Коропця, Лавок, Нового Давидкова, Шенборна – це село Дерцен.

Сьогодні в місті відбулася позачергова сесія міськради, де було прийнято остаточне рішення щодо приєднання. В апараті виконкому введено посаду виконувача обов’язків старости Дерцена. Ним став Юлій Матей, який до цього обіймав посаду сільського голови. На цій посаді він буде до обрання старости на перших виборах старости Мукачівської міської ради міської об’єднаної територіальної громади.

Читайте також:  Село Дерцен приєднується до Мукачівської ОТГ

Окремим рішенням сесії розпочато процедуру реорганізації Дерценської сільської шляхом приєднання до Мукачівської міської ради. Для цього депутати створили комісію. Визначено, що Мукачівська міська рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Дерценської сільської ради.

В.о. старости Юлія Матея уповноважено на вчинення нотаріальних дій на території села Дерцен. Як і вимагає законодавство з питань децентралізації, утворено на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади Дерценський старостинський округ з центром в с.Дерцен, – інформує Мукачівська міськрада.

Раніше повідомлялось, що одному з сіл відмовили у приєднанні до Мукачівської міської ОТГ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0