"Такого безладу у районі ще не було": на сесії Мукачівської райради виник скандал

Життя  25 жовтня 2019 року, 09:19 5350 ВІДЕО

На сесії Мукачівської районної ради вчора, 24 жовтня, найважливішими були два питання: перерозподіл коштів та звіт керівника управління освіти. Це питання виносилося на президії, і про звіт в управлінні освіти знали ще 8 жовтня, каже голова районної ради Іван Михайло.

Але на вчорашнє засідання сесії начальниця управління освіти Світлана Кешеля знову не з’явилася. Мовляв, вона знаходить на лікарняному. До речі, як зазначив Іван Михайло, з початку року Світлана Кешеля була на лікарняному 88 днів.

Читайте також:  Лаявся, погрожував і виштовхав із залу: мукачівський журналіст розповів про ганебну поведінку в. о. Мукачівської РДА

Чому така позиція у керівниці відділу освіти – депутатам не зрозуміло. Вони визнають: такого безладу в освіті за всі часи існування Мукачівського району не пам’ятають. Депутати та сільські голови відкрито обрурені таким станом справ.

Тим часом захистити керівницю управління освіти намагався в.о.голови РДА Андрій Данканич, мовляв, школи отримали модеми, триває підготовка до зими. Депутати вкотре визнали роботу начальника управління освіти району незадовільною. Докладніше про конфлікт – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, команда Зеленського шукає голів РДА на Закарпатті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0